0 262 321 10 68

Tedarikçi Denetimi

Kartepe Sertifikasyon Hizmetleri tedarikçi denetimi, ticaret yaptığınız kurumları değerlendirerek, gelişime ihtiyaç duyulan noktaları tespit edip desteklemenizi sağlar. Tüm tedarik zinciri için bir standart kurulup, kurumunuza ait tüzüğe ve şeffaflığa uyulmasını sağlar.

Kartepe Sertifikasyon Hizmetleri Türkiye olarak otomotiv,gıda,perakende zincirleri, kimya ve tekstil gibi birçok sektörden tedarikçi denetimleri yaparak , tedarikçi geliştirme programlarına büyük destek vermekteyiz.

Tedarikçi denetimleri sizin üretim sürecinizi dengeler ve firmanızın rekabetini artırarak gelişiminizdeki sürekliliği kalıcı kılar. Küreselleşen pazarda, tedarikçileriniz dünyanın birçok noktasında bulunabiliyor. Uluslararası bir belgelendirme kuruluşu olan Kartepe Sertifikasyon Hizmetleri, 65 ülkede ofisleri olan ve dünyanın her noktasına uzanan denetçileri ile global pazarda sizin için büyük avantaj sağlar.

Denetçilerimizin çalıştıkları ülkelerdeki kültür, ekonomi ve dilini bilmeleri sizin için bir başka avantajdır. Sizin yerel pazardaki durumunuzu detaylı kapsamda değerlendirerek uluslararası pazardaki tedarikçilerin, kendi yerel durumunu göz önüne alarak mükemmelliğe teşvik ve yardım ederiz. Kartepe Sertifikasyon Hizmetleri her sektör için özel yetiştirilmiş, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi kapsamlı şekilde tanıyan deneyimli denetçilere sahip olup; sektörünüze en uyumlu teknik bilgi sahibi denetçileri temin etmekten gurur duyar.

 

Kurumunuz için faydaları:
  • Tedarikçi portföyünüzü inceleriz ve tedarik zinciri sıkıntısını önleriz
  • Potansiyel analizi ve profil teşhisi yaparak kurumunuza en uygun devamlı veya bir kereye mahsus tedarikçileri seçer; bu değişiklik sürecine hazırlar.
  • Size yeni performans ve ekonomi eğilimi göstererek, tedarikçi gereksinimlerini arıtarak gelişmesine yardımcı oluruz.
  • Sistematik biçimde tedarikçi rekabeti oluşturarak pazarlık konumunuzu yükseltir.